HOQUEI PATINS

Calendari de la OK LLiga Plata - Grup Nord

Llorens Mateo VNG 25-07-2019 08:35

PUBLICITAT

OK LLIGA PLATA  ---Temporada 2019-2020

 

  GRUP NORD

 

PRIMERA VOLTA

 

JORNADA 1

09/10/2019   OVIEDO BOOLING CLUB   -- CDE ARENYS DE MUNT

09/10/2019   DEPORTIVO LICEO  --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

09/10/2019   HC ALPICAT  -- CLUB A.A. DOMINICOS

09/10/2019   C.H.MATARÓ --  C COMPAÑIA DE MARIA

09/10/2019   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  CP TORDERA

09/10/2019   CP VILANOVA  -- RC JOLASETA

JORNADA 2

26/10/2019  19:00  C COMPAÑIA DE MARIA -- HC ALPICAT

26/10/2019  19:00  RC JOLASETA --  CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

26/10/2019  19:45   CP TORDERA --  C.H.MATARÓ

26/10/2019   20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  DEPORTIVO LICEO

26/10/2019  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI  -- OVIEDO BOOLING CLUB

27/10/2019  12:15   CDE ARENYS DE MUNT  -- CP VILANOVA

JORNADA 3

02/11/2019  18:00   DEPORTIVO LICEO --  C COMPAÑIA DE MARIA

02/11/2019  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB  -- CLUB A.A. DOMINICOS

02/11/2019  20:00   HC ALPICAT --  CP TORDERA

02/11/2019  20:30   C.H.MATARÓ  -- RC JOLASETA

02/11/2019  20:30   CP VILANOVA  -- CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

03/11/2019  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

JORNADA 4

09/11/2019  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  OVIEDO BOOLING CLUB

09/11/2019  19:00   RC JOLASETA --  HC ALPICAT

09/11/2019  19:45   CP TORDERA --  DEPORTIVO LICEO

09/11/2019  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  CDE ARENYS DE MUNT

09/11/2019  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  C.H.MATARÓ

09/11/2019  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI --  CP VILANOVA

JORNADA 5

16/11/2019  18:00   DEPORTIVO LICEO  -- RC JOLASETA

16/11/2019  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB  -- CP TORDERA

16/11/2019  20:00   HC ALPICAT --  CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

16/11/2019  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI  -- CLUB A.A. DOMINICOS

16/11/2019  20:30   CP VILANOVA  -- C.H.MATARÓ

17/11/2019 12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  C COMPAÑIA DE MARIA

JORNADA 6

23/11/2019  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

23/11/2019  19:00   RC JOLASETA  -- OVIEDO BOOLING CLUB

23/11/2019  19:45   CP TORDERA --  CDE ARENYS DE MUNT

23/11/2019  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  CP VILANOVA

23/11/2019  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ  -- DEPORTIVO LICEO

23/11/2019  20:30   C.H.MATARÓ --  HC ALPICAT

JORNADA 7

01/12/2019  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  RC JOLASETA

30/11/2019  18:00   DEPORTIVO LICEO --  C.H.MATARÓ

30/11/2019  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  C COMPAÑIA DE MARIA

30/11/2019  20:00   OVIEDO BOOLING  CLUB -- CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

30/11/2019  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI --  CP TORDERA

30/11/2019  20:30   CP VILANOVA --  HC ALPICAT

JORNADA 8

14/12/2019  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA -- CP VILANOVA

14/12/2019  19:00   RC JOLASETA  -- CP VILAFRANCA CAPITAL VI

14/12/2019  19:45   CP TORDERA  -- CLUB A.A. DOMINICOS

14/12/2019  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  CDE ARENYS DE MUNT

14/12/2019  20:00   HC ALPICAT  -- DEPORTIVO LICEO

14/12/2019  20:30   C.H.MATARÓ  -- OVIEDO BOOLING CLUB

JORNADA 9

21/12/2019  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  CP TORDERA

21/12/2019  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  RC JOLASETA

21/12/2019  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB --  HC ALPICAT

21/12/2019  20:30  CP VILAFRANCA CAPITAL VI  -- CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

21/12/2019  20:30   CP VILANOVA --  DEPORTIVO LICEO

22/12/2019  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  C.H.MATARÓ

JORNADA 10

18/01/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO --  OVIEDO BOOLING CLUB

18/01/2020  19:00   RC JOLASETA -- C COMPAÑIA DE MARIA

18/01/2020  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  CLUB A.A. DOMINICOS

18/01/2020  20:00   HC ALPICAT  -- CDE ARENYS DE MUNT

18/01/2020  20:30   CP VILANOVA  -- CP TORDERA

18/01/2020  20:30   C.H.MATARÓ --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

JORNADA 11

25/01/2020  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

25/01/2020  19:45   CP TORDERA  -- RC JOLASETA

25/01/2020  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  C.H.MATARÓ

25/01/2020  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB -- CP VILANOVA

25/01/2020  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI  -- HC ALPICAT

26/01/2020  12:15   CDE ARENYS DE MUNT -- DEPORTIVO LICEO

SEGONA  VOLTA

 

JORNADA 12

01/02/2020  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  C.H.MATARÓ

01/02/2020  19:00   RC JOLASETA --  CP VILANOVA

01/02/2020  19:45   CP TORDERA --  CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

01/02/2020  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  HC ALPICAT

01/02/2020  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI --  DEPORTIVO LICEO

02/02/2020  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  OVIEDO BOOLING CLUB

JORNADA 13

08/02/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO  -- CLUB A.A. DOMINICOS

08/02/2020  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

08/02/2020  20:00   HC ALPICAT  -- C COMPAÑIA DE MARIA

08/02/2020  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  RC JOLASETA

08/02/2020  20:30   CP VILANOVA  -- CDE ARENYS DE MUNT

08/02/2020  20:30   C.H.MATARÓ  -- CP TORDERA

JORNADA 14

22/02/2020 19:00  C COMPAÑIA DE MARIA -- DEPORTIVO LICEO

22/02/2020 19:00   RC JOLASETA  -- C.H.MATARÓ

22/02/2020 19:45   CP TORDERA --  HC ALPICAT

22/02/2020  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS  -- OVIEDO BOOLING CLUB

22/02/2020  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  CP VILANOVA

22/02/2020  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI  -- CDE ARENYS DE MUNT

JORNADA 15

01/03/2020 1 2:15   CDE ARENYS DE MUNT --  CLUB A.A. DOMINICOS

29/02/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO -- CP TORDERA

29/02/2020  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB --  C COMPAÑIA DE MARIA

29/02/2020  20:00   HC ALPICAT  -- RC JOLASETA

29/02/2020  20:30   CP VILANOVA  -- CP VILAFRANCA CAPITAL VI

29/02/2020  20:30   C.H.MATARÓ  -- CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

JORNADA 16

07/03/2020  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA  -- CDE ARENYS DE MUNT

07/03/2020  19:00   RC JOLASETA  -- DEPORTIVO LICEO

07/03/2020  19:45   CP TORDERA  -- OVIEDO BOOLING CLUB

07/03/2020  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

07/03/2020  20:00   CP MANLLEU  -- EMBOTITS SOLÀ HC ALPICAT

07/03/2020  20:30   C.H.MATARÓ  -- CP VILANOVA

JORNADA 17

14/03/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO  -- CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

14/03/2020  20:00   OVIEDO BOOLING CLUB --  RC JOLASETA

14/03/2020  20:00  HC ALPICAT  -- C.H.MATARÓ

14/03/2020  20:30   CP VILANOVA  -- CLUB A.A. DOMINICOS

14/03/2020  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI --  C COMPAÑIA DE MARIA

15/03/2020  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  CP TORDERA

JORNADA 18

21/03/2020  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  CLUB A.A. DOMINICOS

21/03/2020  19:00   RC JOLASETA --  CDE ARENYS DE MUNT

21/03/2020  19:45   CP TORDERA --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

21/03/2020  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ --  OVIEDO BOOLING CLUB

21/03/2020  20:00   HC ALPICAT  -- CP VILANOVA

21/03/2020  20:30   C.H.MATARÓ --  DEPORTIVO LICEO

JORNADA 19

28/03/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO --  HC ALPICAT

28/03/2020  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS  -- CP TORDERA

28/03/2020  20:00  OVIEDO BOOLING CLUB  -- C.H.MATARÓ

28/03/2020  20:30   CP VILANOVA  -- C COMPAÑIA DE MARIA

28/03/2020  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI --  RC JOLASETA

29/03/2020  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

JORNADA 20

18/04/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO --  CP VILANOVA

18/04/2020  19:00   RC JOLASETA -- CLUB A.A. DOMINICOS

18/04/2020  19:45   CP TORDERA --  C COMPAÑIA DE MARIA

18/04/2020  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ  -- CP VILAFRANCA CAPITAL VI

18/04/2020  20:00  HC ALPICAT --  OVIEDO BOOLING CLUB

18/04/2020  20:30   C.H.MATARÓ  -- CDE ARENYS DE MUNT

JORNADA 21

25/04/2020  19:00   C COMPAÑIA DE MARIA --  RC JOLASETA

25/04/2020  19:45   CP TORDERA  -- CP VILANOVA

25/04/2020  20:00   CLUB A.A. DOMINICOS --  CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ

25/04/2020  20:00   OVIEDO BOOLING  -- CLUB DEPORTIVO LICEO

25/04/2020  20:30   CP VILAFRANCA CAPITAL VI  -- C.H.MATARÓ

26/04/2020  12:15   CDE ARENYS DE MUNT --  HC ALPICAT

JORNADA 22

02/05/2020  18:00   DEPORTIVO LICEO  -- CDE ARENYS DE MUNT

02/05/2020  19:00   RC JOLASETA  -- CP TORDERA

02/05/2020  20:00   CP MANLLEU EMBOTITS SOLÀ  -- C COMPAÑIA DE MARIA

02/05/2020  20:00   HC ALPICAT --  CP VILAFRANCA CAPITAL VI

02/05/2020  20:30   C.H.MATARÓ --  CLUB A.A. DOMINICOS

02/05/2020  20:30   CP VILANOVA --  OVIEDO BOOLING CLUB

NOTA.- Les darreres jornades de la Primera i Segona volta  es jugaran amb horari unificat

PUBLICITAT

Comentaris

PUBLICITAT

PUBLICITAT

GARRAF

ALT PENEDÈS

BAIX PENEDÈS

Catalunya-Mon