Flash

BÀSQUET. 1a divisió estatal

EL PUNT 08-04-2003 7:30 Lectures 216

Arxivat a:


GRUP 2
C. Vella-Argentona 85-90
CC Hospitalet-Vilanova 97-70
Ripollet-Montgat 88-75
Sedis-Roser 77-86
Pineda-Martorell 62-80
Sagrat Cor-St. Josep 71-76
Andorra-Hospitalet 70-80
Igualada-Mollerussa 85-79

EquipPJPGPPPFPCGCPt
Igualada272432191191351
Martorell272342094171250
St. Josep272252183188749
Roser272162354211948
Sedis271892289209045
Pineda2717102097195544
Andorra2715122048204742
Hospitalet2712152012203339
CC Hospitalet2712152146217939
Ripollet2710172052219337
Sagrat Cor2710171858200537
Argentona279181831204536
Mollerussa278191930213635
C. Vella277201967210934
Montgat275222079230132
Vilanova273241821222830
La propera (13 abr.):
Mollerussa-Andorra; Hospitalet-Sagrat Cor; Sant Jospe de Badalona; Martorell-Sedis; Roser-Ripollet; Montgat-Centre Catòlic Hospitalet; Vilanova-Argentona; Igualada-Ciutat Vella.


ENQUESTA WEB

Davant de l'augment del risc de rebrot i dels positius, el Govern admet que treballen en noves restriccions que podrien passar per un confinament de cap de setmana o un confinament domiciliari durant 15 dies

Creus que és necessari un nou confinament domiciliari per controlar la pandèmia?


No