Flash

BÀSQUET. 1a catalana

EL PUNT 08-04-2003 7:30 Lectures 276

Arxivat a:


GRUP 1
St. Cugat-Mollet 96-82
C. Vilafranca-Caldes 72-67
Minguella-Viladecans 96-86
Reus Dep.-Molins de Rei 83-70
St. Andreu-Dosa 84-81
Esplugues-Valls Química 99-88
Sitges-Montcada B 76-72
St. Gervasi-Castelldefels A pendent

EquipPJPGPPPFPCGCPt
Sitges272252102187649
Minguella272162215199648
Reus Dep.272162205204948
Esplugues2717102189204144
St. Andreu2717102190211244
Dosa2717102139207744
Caldes2716112088207243
Montcada B2714132064199341
Viladecans2712151977203339
Valls Química2712151924198839
C. Vilafranca2711161917199138
St. Cugat2710171981205637
Castelldefels2611151946203137
Molins de Rei275221921207632
St. Gervasi265211819202831
Mollet274232009226731
La propera (13 abr.): Castelldefels A-Sitges; Montcada B-Esplugues de Llobregat; Valls Química-St. Andreu; Dosa-Reus Deportiu; Molins de Rei-Minguella; Viladecans-Casal Vilafranca; Caldes-Mollet; Sant Gervasi-Sant Cugat.


ENQUESTA WEB

Davant de l'augment del risc de rebrot i dels positius, el Govern admet que treballen en noves restriccions que podrien passar per un confinament de cap de setmana o un confinament domiciliari durant 15 dies

Creus que és necessari un nou confinament domiciliari per controlar la pandèmia?


No