Flash

BÀSQUET. 2a divisió fem.

EL PUNT 08-04-2003 7:30 Lectures 355

Arxivat a:


GRUP 2
Tàrrega B-Olesa B 58-52
S. Gràcia A-Badalona 72-55
JE Terrassa-Sedis B 64-50
Vilanova-Terrassa A 61-65
Xamba A-Gramenet A 93-66
Safa-Claror-Reus Dep. 68-44
Sant Adrià-Sant Boi A 78-59

EquipPJPGPPPFPCGCPt
Sant Adrià251961897169444
S. Gràcia A241951686140943
Roser241861743146942
Terrassa A231761606137440
JE Terrassa231761607141340
Xamba A2414101734157338
Sedis B2413111613151437
Reus Dep.221481496139636
Safa-Claror2510151565153435
Vilanova249151433153933
Tàrrega B258171469179933
Badalona237161324152930
Sant Boi A227151315144229
Gramenet A244201460174728
Olesa B242221342185826
La propera (13 abr.): Sant Boi A-Xamba A; Gramenet A-Vilanova; Terrassa A-JE Terrassa; Sedis B-Roser; -S. Gràcia A; Badalona-Tàrrega B; Olesa B-Safa-Claror; Reus Dep.-Sant Adrià.


ENQUESTA WEB

Davant de l'augment del risc de rebrot i dels positius, el Govern admet que treballen en noves restriccions que podrien passar per un confinament de cap de setmana o un confinament domiciliari durant 15 dies

Creus que és necessari un nou confinament domiciliari per controlar la pandèmia?


No